h Dolar 32,4868 % -0.07
h Euro 35,1138 % -0.07
h Sterlin 41,5967 % 0.27
h Altın (Gr) 2.433,36 %0,05
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Ankara’da Emniyet Güçlerince Yakalanan Şahıs Psikolojik Tedavi Görüyordu

Ankara’da Emniyet Güçlerince Yakalanan Şahıs Psikolojik Tedavi Görüyordu

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, gece saat 23.30 civarında meydana gelen olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Vekâletler Caddesi'nde devriye görevi yapan polisin, sırt çantalı bir şahsın üzerine doğru şüpheli hareketlerde bulunup koşarak gelmesi üzerine müdahale ettiğini belirtti. Detaylar haberimizde!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, gece saat 23.30 civarında meydana gelen olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Vekâletler Caddesi’nde devriye görevi yapan polisin, sırt çantalı bir şahsın üzerine doğru şüpheli hareketlerde bulunup koşarak gelmesi üzerine müdahale ettiğini belirtti.

Yapılan açıklamada, şahsın dur ihtarına uymadığı ve emniyet güçleri tarafından yaralı olarak yakalandığı ifade edildi. Şüpheli şahsın hastaneye kaldırıldığı ve yapılan incelemede, ailesi tarafından 11 Aralık 2023 tarihinde kayıp müracaatında bulunulduğu, ayrıca psikolojik tedavi gördüğü tespit edildi.

Bakan Yerlikaya, yaşanan gelişmelerle ilgili olarak kamuoyunu bilgilendireceklerini vurguladı.

Gerçek Ortaya Çıktı: Emniyet Mensuplarına Saldıran Şüphelinin Gerçek Durumu

Sıradaki haber:

Gerçek Ortaya Çıktı: Emniyet Mensuplarına Saldıran Şüphelinin Gerçek Durumu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.