h Dolar 31,2195 % 0.04
h Euro 33,9435 % 0.04
h Sterlin 39,5680 % 0.03
h Altın (Gr) 2.043,11 %0,14
h BIST100 9.062,36 %-1,28
a
  • Vakit
  • Son Dakika
  • Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur: “Mauro Icardi, Süper Kupa maçında maskeyle sahaya çıkacaktı. Ancak daha sonra dinlenmesi planlanmıştı. Ayağına kök hücre tedavisi uygulanıyor ve bu nedenle dinlenmeye ihtiyacı vardı. Oyuncu, eşinin kontrolleri için yanında olmayı talep etti. Antrenman yapamayacak ve iğneden sonra dinlenmesi gerekecek. Özverili oyuncuların, özellikle de hassas durumdaki oyuncuların hocalarının yanında olması yanlış değil.”

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur: “Mauro Icardi, Süper Kupa maçında maskeyle sahaya çıkacaktı. Ancak daha sonra dinlenmesi planlanmıştı. Ayağına kök hücre tedavisi uygulanıyor ve bu nedenle dinlenmeye ihtiyacı vardı. Oyuncu, eşinin kontrolleri için yanında olmayı talep etti. Antrenman yapamayacak ve iğneden sonra dinlenmesi gerekecek. Özverili oyuncuların, özellikle de hassas durumdaki oyuncuların hocalarının yanında olması yanlış değil.”

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, futbolcu Mauro Icardi'nin Süper Kupa maçında maskeyle oynamayı planladığını ancak sonra dinlendirileceğini ve ayağına kök hücre tedavisi uygulanacağını belirtti. Timur, Icardi'nin antrenman yapamayacağını ve dinlenmesi gerektiğini söyledi. Oyuncunun eşinin kontrolü için yanında olmak istediğini ve bu nedenle gitmeden önce kulübe haber verdiğini ifade etti. Hassas durumu olan oyuncular için antrenörlerin yanlarında olmalarının yanlış olmadığını da sözlerine ekledi.

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, Mauro Icardi’nin Süper Kupa maçında maskeyle oynamayı planladığını ancak daha sonra dinlendirileceğini belirtti. Icardi’nin ayağına kök hücre tedavisi uygulandığını ve dinlendirmenin ardından bazı ağrılarının devam edeceğini söyledi. Icardi, ayrılmadan önce yönetimle iletişime geçerek eşinin kontrolleri için yanında olabilme talebinde bulundu. Ancak tedavi nedeniyle antrenman yapamayacak olan oyuncunun iğne sonrası dinlenmesi gerektiği vurgulandı. Timur, özverili oyuncuların ve hassas durumda olan oyuncuların, hocalarının yanında olmasının yanlış bir durum olmadığını da ekledi.

Başakşehir Başkanı Dursun Özbek: “Leo Dubois ile ilgili çözüm arayışındayız”

Sıradaki haber:

Başakşehir Başkanı Dursun Özbek: “Leo Dubois ile ilgili çözüm arayışındayız”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.