h Dolar 31,3434 % 0.34
h Euro 33,9448 % 0.34
h Sterlin 39,6779 % 0.3
h Altın (Gr) 2.072,32 %0,96
h BIST100 9.144,52 %-0,53
a
  • Vakit
  • Gündem
  • MSB: “Teröre ve teröriste hiçbir yerde geçit yok! Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Bafdik bölgelerinde tespit ettiği 7 PKK/YPG’li teröristi hain emellerine ulaşamadan etkisiz hâle getirdi. En son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.”

MSB: “Teröre ve teröriste hiçbir yerde geçit yok! Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Bafdik bölgelerinde tespit ettiği 7 PKK/YPG’li teröristi hain emellerine ulaşamadan etkisiz hâle getirdi. En son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.”

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde yaptığı operasyonlarda 7 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hâle getirildiğini açıkladı. MSB, teröristlerin hain planlarına ulaşamadan etkisiz hâle getirildiğini belirterek, operasyonların son terörist de etkisiz hâle getirilene kadar devam edeceğini bildirdi.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Bafdik bölgelerinde 7 PKK/YPG teröristini etkisiz hale getirdiğini duyurdu. MSB, teröre ve teröristlere herhangi bir şekilde geçit vermeyeceklerini vurguladı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin operasyonları, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.

Erzurum’da Yaşlı Bir Adam, Evine Dönüp Ölü Bulundu

Sıradaki haber:

Erzurum’da Yaşlı Bir Adam, Evine Dönüp Ölü Bulundu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.