h Dolar 30,9850 % 0.24
h Euro 33,4973 % 0.24
h Sterlin 39,1192 % 0.18
h Altın (Gr) 2.019,50 %0,39
h BIST100 9.300,04 %-0,48
a
  • Vakit
  • Son Dakika
  • Kale İlçesinde 4,0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

Kale İlçesinde 4,0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

AFAD, Malatya'nın Kale ilçesinde meydana gelen 4,0 büyüklüğündeki depremi duyurdu. Saat 15.41'de gerçekleşen deprem hakkında henüz detaylı bilgi verilmezken, herhangi bir can ve mal kaybının olup olmadığı da belirtilmedi. İlçede yaşayan vatandaşların deprem nedeniyle endişe duymaları muhtemel.

AFAD, Malatya’nın Kale ilçesinde bugün saat 15.41’de 4,0 şiddetinde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem, bölgede kısa süreli panik yaratırken, can ve mal kaybı olmadığı bildirildi. Bölge halkı, deprem nedeniyle tedirgin olurken, uzmanlar da bölgede artçı sarsıntılar olabileceği uyarısında bulundu. Deprem anı, güvenlik kameralarına da yansırken, vatandaşların deprem anında nasıl tepki verdiği de görüntülendi. İlgililer, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve gerekli önlemleri almak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu arada, deprem sonrası bölgeye AFAD ve diğer ilgili kurumlar tarafından ekipler gönderildi. Deprem, bölgedeki vatandaşların korku ve endişelerini bir kez daha tetikledi. Uzmanlar ise deprem riski olan bölgelerde tedbirlerin alınması gerektiğine dikkat çekiyor.

Karacabey Ovası sular altında: İşte son durum

Sıradaki haber:

Karacabey Ovası sular altında: İşte son durum

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.