h Dolar 33,0728 % 0.01
h Euro 36,2260 % 0.01
h Sterlin 43,0266 % -0.04
h Altın (Gr) 2.619,20 %0,21
h BIST100 11.220,35 %0,77
a
  • Vakit
  • Son Dakika
  • Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sivasspor maçına atanan hakem Zorbay Küçük hakkında şaşkınlığını dile getirdi. Özbek, “Zorbay Küçük’ün yönettiği maçlarda Fenerbahçe’nin puan ortalaması 2.36 iken, Galatasaray’ın puan ortalaması 1.75” şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sivasspor maçına atanan hakem Zorbay Küçük hakkında şaşkınlığını dile getirdi. Özbek, “Zorbay Küçük’ün yönettiği maçlarda Fenerbahçe’nin puan ortalaması 2.36 iken, Galatasaray’ın puan ortalaması 1.75” şeklinde konuştu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sivasspor maçına Zorbay Küçük'ün atanmasına tepki gösterdi. Özbek, Zorbay Küçük'ün Fenerbahçe'nin maçlarında ortalamada 2.36 puan çıktığını, aynı zamanda Galatasaray'ın maçlarında ise 1.75 puan ortalaması olduğunu belirtti. Galatasaray Başkanı, bu durumu sorgulayarak nasıl olduğunu anlamaya çalıştı. Site adımızda Vakit.com.tr olarak özgün bir başlık ve haber içeriği oluşturabilirim.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sivasspor maçında görevlendirilen Zorbay Küçük’e tepki gösterdi. Özbek, “Nasıl oluyor da bu maça Zorbay Küçük atanıyor?” diye sordu ve cevapladı: “Zorbay Küçük’ün yönettiği maçlarda Fenerbahçe’nin puan ortalaması 2.36, Galatasaray’ın puan ortalaması ise 1.75.” Galatasaray Başkanı, zanlı bir şekilde atamalar yapıldığını düşündüğünü ifade etti. Özbek’in bu açıklamaları futbol kamuoyunda yankı uyandırdı.

MİT, PKK/KCK’nın lider kadrosundan olan Serhat Bal’ı yakalayarak Türkiye’ye getirdi.

Sıradaki haber:

MİT, PKK/KCK’nın lider kadrosundan olan Serhat Bal’ı yakalayarak Türkiye’ye getirdi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.