h Dolar 31,0074 % 0.31
h Euro 33,5752 % 0.31
h Sterlin 39,1943 % 0.37
h Altın (Gr) 2.022,16 %0,52
h BIST100 9.285,28 %-0,64
a
  • Vakit
  • Son Dakika
  • Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: “Müsabakanın hakemi Suudi Arabistan’dan yerli olmalıydı. Çünkü eğer yabancı bir hakemle oynanacaksa, bu bir maç için uygun değil. Bu radikal bir karar ve aynı kararı tüm maçlar için almalısınız.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: “Müsabakanın hakemi Suudi Arabistan’dan yerli olmalıydı. Çünkü eğer yabancı bir hakemle oynanacaksa, bu bir maç için uygun değil. Bu radikal bir karar ve aynı kararı tüm maçlar için almalısınız.”

"Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Suudi Arabistan'da oynanacak maçta yerli bir hakem istediklerini açıkladı. Yabancı bir hakemle oynanacak maçın adil olmayacağını belirten Özbek, bu kararın tüm maçlar için geçerli olması gerektiğini dile getirdi."

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, “Suudi Arabistan’da yerel bir hakemle maç yapmak istedik. Çünkü eğer yabancı bir hakemle maç yapılacaksa, bu tek bir maç için uygun değil. Bu radikal bir karardır ve bu karar tüm maçlar için alınmalıdır” dedi.

Eczacıbaşı Dynavit, Yasemin Güveli’ye minnettarlık duydu Özgün başlık: Eczacıbaşı Dynavit, Yasemin Güveli’ye teşekkür ederek minnettarlığını ortaya koydu

Sıradaki haber:

Eczacıbaşı Dynavit, Yasemin Güveli’ye minnettarlık duydu Özgün başlık: Eczacıbaşı Dynavit, Yasemin Güveli’ye teşekkür ederek minnettarlığını ortaya koydu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.