h Dolar 33,0628 % 0.07
h Euro 36,1283 % 0.07
h Sterlin 42,9398 % 0.11
h Altın (Gr) 2.568,96 %0,31
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Son Dakika
  • Antalyaspor: “Bugün Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmanın 68. dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülen Sagiv Jehezkel’in yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.”

Antalyaspor: “Bugün Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmanın 68. dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülen Sagiv Jehezkel’in yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.”

Antalyaspor'da Sagiv Jehezkel, Trabzonspor maçında attığı golün ardından bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı bir harekette bulunmuş. Bu sebeple Antalyaspor yönetimi, Jehezkel'i kadro dışı bırakma kararı almıştır.

Antalyaspor, Trabzonspor ile oynadığı maçta 68. dakikada attığı golün ardından bileğindeki yazıyı paylaşan Sagiv Jehezkel’in ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülerek yönetim kurulu kararıyla kadro dışı bırakıldı.

Özbalta’nın Hedefi: Her Hafta Kazanarak İleriye İlerlemek

Sıradaki haber:

Özbalta’nın Hedefi: Her Hafta Kazanarak İleriye İlerlemek

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.