h Dolar 32,4925 % 0.66
h Euro 34,9186 % 0.66
h Sterlin 41,4895 % 0.55
h Altın (Gr) 2.405,42 %0,62
h BIST100 10.391,89 %2,23
a

İstanbul Havalimanı’nda Yarıyıl Tatili Nedeniyle Yoğunluk Yaşandı
Yüzlerce öğrenci ve öğretmen, ilk ve ortaokullarda başlayan 2 haftalık yarıyıl tatiliyle birlikte İstanbul Havalimanı’na akın etti. Sabahın erken saatlerinde başlayan hareketlilik, zaman zaman yoğunluk yaşanmasına neden oldu.
Yolcular, terminal girişlerindeki kontrol noktalarını geçerek iç ve dış hat terminallerinde check-in ve bagaj işlemlerini tamamladı. Tatil öncesinde çocuklar ise İstanbul Havalimanı’nın oyun alanlarında gönüllerince eğlendi.
Matematik Öğretmeni Muhammet Özdemir, yarıyıl tatilinde öğrencilerine seslenerek, hem çalışmalarını hem de eğlenmelerini tavsiye etti. İlk dönemin başarılı geçtiğini belirten Özdemir, ikinci dönem için daha sıkı çalışacaklarını söyledi.
Dördüncü sınıf öğrencisi Hevidar Güleç ise ailesiyle birlikte yarıyıl tatilini Mardin’de geçireceğini dile getirdi. Güleç, havuza girmeyi planladığını ve tüm arkadaşlarına iyi tatiller dilediğini ifade etti.

İzmit Belediyesi araç parkurunu genişletme çalışmalarına devam ediyor

Sıradaki haber:

İzmit Belediyesi araç parkurunu genişletme çalışmalarına devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.