h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) %
h BIST100 10.771,36 %0,29
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • AK Parti’den Süper Kupa İptaline Dair Açıklama: Atatürk, Ülkemizin Birleştirici Lideri ve Ortak Değeridir”

AK Parti’den Süper Kupa İptaline Dair Açıklama: Atatürk, Ülkemizin Birleştirici Lideri ve Ortak Değeridir”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemizin kurucu lideri ve ortak değeridir. Atatürk konusunda hassasiyet gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullanarak Atatürk'e duyulan saygıyı vurguladı. Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin ortak kararıyla, Turkcell Süper Kupa müsabakası iptal edildi ve final maçı ileri bir tarihe ertelendi. Her iki kulüp de İstanbul'a dönecek. Süper Kupa maçında, Suudi yetkililerin Atatürk'ün sözlerinin yer aldığı afişlerle sahaya çıkılmasına ve Atatürk tişörtleriyle ısınmaya izin vermemesi üzerine takımlar sahaya çıkmama kararı aldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Atatürk tişörtleri ile ısınmamıza izin verilmezse maça çıkmayacağız" açıklamasını yaptı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya üzerinden yaptığı fotoğraflı paylaşımda, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemizin kurucu lideri ve ortak değeridir. Atatürk konusunda hassasiyet gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Süper Kupa Maçı İptal: Takımlar İstanbul’a Dönüyor”

Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin aldığı ortak karar doğrultusunda, Turkcell Süper Kupa müsabakası oynanmayacak ve final karşılaşması ertelendi. Fenerbahçe ve Galatasaray kafileleri İstanbul’a dönecek.

“Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa Maçı: Takımlar Atatürk Tişörtleri ile Çıkmak İstedi”

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçında, Suudi yetkililerin Atatürk’ün sözlerinin yer aldığı afişlerle maça çıkılmasına ve Atatürk tişörtleriyle ısınmaya izin vermemesi üzerine takımlar sahaya çıkmama kararı aldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Atatürk tişörtleri ile ısınmamıza izin verilmezse maça çıkmayacağız” açıklamasını yaptı.

Süper Kupa İptali Sonrası FETÖ’cü Emre Uslu ve Adem Yavuz Arslan, ‘İkinci Gezi’ Hayaliyle Gündeme Geldi”

Sıradaki haber:

Süper Kupa İptali Sonrası FETÖ’cü Emre Uslu ve Adem Yavuz Arslan, ‘İkinci Gezi’ Hayaliyle Gündeme Geldi”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.