h Dolar 33,0142 % -0.01
h Euro 36,0242 % -0.01
h Sterlin 42,9424 % -0.06
h Altın (Gr) 2.568,23 %-0,05
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Teknoloji
  • Sistem analizi ve enerji zirvesi için kitapların tanıtımı gerçekleştirildi

Sistem analizi ve enerji zirvesi için kitapların tanıtımı gerçekleştirildi

Batman Üniversitesi, enerji ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında "Enerji Sistemleri Analizi ve Batman Enerji Zirvesi" adlı iki kitabın lansmanını gerçekleştirdi. Lansmana Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Belediye Başkan Yardımcısı Ali Eraslan ve projede yer alan öğretim görevlileri katıldı. Kitap, 16 akademisyen tarafından hazırlanmış ve enerji analizi ile ilgili konulara yer vermektedir. Lansmanın ardından kitaplar öğretim görevlilerine hediye edildi.Title: Batman Üniversitesi, Enerji Çalışmaları Kapsamında İki Yeni Kitabın Lansmanını GerçekleştirdiHaber: Batman Üniversitesi, enerji ihtisaslaşma çalışmaları çerçevesinde ’Enerji Sistemleri Analizi ve Batman Enerji Zirvesi’ adıyla iki kitabın lansmanını gerçekleştirdi. Lansmana Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Belediye Başkan Yardımcısı Ali Eraslan ve projede yer alan öğretim görevlileri katıldı. Kitap, 16 akademisyen tarafından hazırlanmış ve enerji analizi ile ilgili konulara yer vermektedir. Lansmanın ardından Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Enerji Zirvesi ve Enerji Sistemleri Analizi kitabını öğretim görevlilerine hediye etti.

Batman Üniversitesi, enerji ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında “Enerji Sistemleri Analizi ve Batman Enerji Zirvesi” adında iki kitabın lansmanını gerçekleştirdi. Rektör Prof. Dr. İdris Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Eraslan ve birçok öğretim görevlisinin katıldığı lansman programı büyük ilgi gördü. Editörlüğünü Prof. Dr. Ömer Faruk Ertuğrul, Doç. Dr. Mehmet Rıda Tür ve Öğretim Görevlisi Caner Tekin’in yaptığı kitap, Batman Üniversitesi akademik kadrosunda yer alan 16 akademisyen tarafından hazırlandı ve 12 bölümden oluşuyor. Doç. Dr. Mehmet Rıda Tür’ün yaptığı konuşmada, Batman Üniversitesi’nin enerji konusundaki uzmanlığını göstermek amacıyla enerji analizi kitabı ve enerji zirvesi kitabı olmak üzere iki etkinlik düzenlendiği belirtildi. Etkinliklerde sunulan tüm içeriklerin basılı kitap olarak yayımlanarak tanıtıldığı bilgisi verildi. Kitap içeriğinde enerji analiziyle ilgili konuların yanı sıra rüzgar, güneş, jeotermal, nükleer gibi popüler enerji santralleri hakkında sunumların yer aldığı ifade edildi. Kitapta ayrıca zirveye katılanların sunumlarına yer verildi ve zirve kapsamında gönderilen bildirilerin basımının da gerçekleştirildiği vurgulandı. Lansmandan sonra Rektör Prof. Dr. İdris Demir, öğretim görevlilerine Batman Enerji Zirvesi ve Enerji Sistemleri Analizi kitaplarını hediye etti. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından program sona erdi.

Sistem analizi ve enerji zirvesi kitaplarının tanıtımı gerçekleştirildi

Sıradaki haber:

Sistem analizi ve enerji zirvesi kitaplarının tanıtımı gerçekleştirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.