h Dolar 33,0568 % -0.08
h Euro 36,0378 % -0.08
h Sterlin 42,7558 % -0.18
h Altın (Gr) 2.557,64 %-1,65
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Teknoloji
  • Gençler, ‘CW Gençlik’ ile enerji sektöründe iz bırakacak

Gençler, ‘CW Gençlik’ ile enerji sektöründe iz bırakacak

CW Enerji, gençlerin enerji sektöründe kendini geliştirmesine yardımcı olan CW Gençlik projesini hayata geçirdi. Proje, gençlere eğitim ve sınav fırsatı sunarken, teknik geziler düzenleyerek sektörü daha iyi tanımalarını sağlıyor. Ayrıca, projede yer alan gençler, çevre ve sokak hayvanlarına destek projeleriyle sosyal sorumluluk bilincini de geliştiriyor. CW Enerji, gençlerin enerji sektöründe lider olmalarını ve geleceği şekillendirmelerini teşvik ediyor.

CW Enerji, gençlere yönelik bir sosyal sorumluluk projesi olan ‘CW Gençlik’ ile gençlerin enerji sektöründe kariyer yapmalarını ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamalarına olanak sağlıyor. CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, “CW Gençlik projesi, gençleri geleceğin liderleri olmaya çağırıyor. Tüm gençleri bu enerji dolu projede buluşmaya bekliyoruz” dedi.

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, genç girişimcilere seslenerek, “CW Gençlik, gençlerimize enerji sektörünün kapılarını aralıyor. Bu proje, gençlerimizin enerji sektöründe yol gösterici olmalarını ve sürdürülebilir bir geleceğin mimarları olmalarını sağlıyor. CW Enerji’nin desteğiyle gençlerimiz enerji sektöründe iz bırakacak” dedi.

Proje kapsamında eğitim ve sınav haftasının başladığını vurgulayan Sarvan, “Eğitim ve sınav haftası, CW Gençlik adaylarına enerji sektörünün derinliklerini keşfetme, teorik bilgilerini geliştirme ve sektörel uzmanlarla buluşma fırsatı sunuyor. CW Gençlik, gençleri hem teorik hem de pratik açıdan donatarak, sektöre güvenle adım atmalarını sağlıyor” diye konuştu.

Sarvan, “Günümüzün gençleri, enerji sektöründe iz bırakma ve sürdürülebilir bir geleceği inşa etme fırsatına sahipler. CW Gençlik projesi, gençleri geleceğin liderleri olmaya çağırıyor. Tüm gençlerimizi bu enerji dolu projede buluşmaya davet ediyoruz. Sizlerle birlikte geleceği inşa edeceğiz” şeklinde devam etti.

Proje kapsamında düzenlenecek teknik geziler, gençlere enerji sektörünü yerinde keşfetme imkanı sağlıyor. CW Enerji’nin tesislerini ziyaret ederek üretim süreçlerini yakından görebilecek olan gençler, sektörel uzmanlarla etkileşimde bulunma fırsatı elde edecekler. Bu deneyim, gençlerin sektöre daha yakından teknikk nüfuz etmesine ve kariyerlerini şekillendirmelerine katkıda bulunacak.

CW Gençlik, gençlerin liderliğiyle sürdürülebilir projelere imza atıyor. Fidan dikimi ve sokak hayvanlarına destek için oluşturulmuş bir fon, gençlerin enerjisini çevre ve toplumları için harcamalarına olanak sağlıyor. CW Enerji, gençlerin bu sosyal sorumluluk projelerini destekleyerek, enerji sektöründe liderliklerinin yanı sıra toplumsal sorumluluklarıyla da öne çıkmalarını sağlıyor. Bu çaba, gençlerin enerji dolu geleceğini sadece sektöre değil aynı zamanda çevrelerine de değer katan bir misyonla şekillendiriyor.

Fizik öğretmeninin buluşu: Uzaktan patlayıcıları patlatan el yapımı cihaz!

Sıradaki haber:

Fizik öğretmeninin buluşu: Uzaktan patlayıcıları patlatan el yapımı cihaz!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.