h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) 2.451,13 %-1,53
h BIST100 10.771,36 %0,29
a

Samsun’a 7. kez uğrayan Kruvaziyer gemisi

Samsun, 3 ay içinde 7 kez, toplamda 940 Rus turisti taşıyan ve 412 mürettebatı bulunan Astoria Grande isimli kruvaziyer gemisini ağırladı. Rus turistleri Samsun'a çeken kruvaziyer turizminde Samsun'un popülaritesi giderek artıyor. Gemi, Sochi Limanı'ndan ayrıldıktan sonra İstanbul ve Amasra'nın ardından Samsun Limanı'na ulaştı ve turistler alışveriş yapmak ve şehri gezmek için limandan ayrıldılar. Geminin akşam saatlerinde Trabzon'a hareket etmesi planlanıyor. Bu ziyaretin ardından kruvaziyer gemi bakıma alınacak.

Samsun, 940 Rus turist taşıyan 412 mürettebatlı kruvaziyer gemisine ev sahipliği yaparak önemli bir turizm merkezi haline geldi. Samsun, Rus turistleri haftada bir kez ağırlamaya devam ediyor. Astoria Grande adlı kruvaziyer gemisi, 3 aylık süre içinde 7 kez Samsun’u ziyaret etti. Rusya’nın Sochi Limanı’ndan dün ayrılan gemi, İstanbul ve Amasra’ya uğradıktan sonra bugün sabah saatlerinde Samsun Limanı’na demirledi. Samsun’da karaya ayak basan Rus turistler, gruplar halinde veya bireysel olarak şehri gezip alışveriş yapma fırsatı buldular. Akşam saatlerinde Trabzon’a hareket etmek üzere Samsun Limanı’ndan ayrılması planlanan geminin bakıma alınacağı öğrenildi.

Kısa vadede dış borç yükü biraz daha arttı!

Sıradaki haber:

Kısa vadede dış borç yükü biraz daha arttı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.