h Dolar 33,0021 % -0.17
h Euro 36,0529 % -0.17
h Sterlin 42,9401 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,35 %0,28
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Ekonomi
  • Kalkınma Ajansı, nitelikli uzmanlarıyla toplumun gelişimine destek sağlıyor

Kalkınma Ajansı, nitelikli uzmanlarıyla toplumun gelişimine destek sağlıyor

Mevlana Kalkınma Ajansı, 2024 yılı ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Karaman Valisi ve MEVKA Yönetim Kurulu Başkanı H. Engin Sarıibrahim ile Konya Valisi Vahdettin Özkan'ın katıldığı toplantıda, Konya-Karaman Bölgesi'nin kalkınması ve ajans faaliyetleri değerlendirildi. Toplantıya Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen, Karaman TSO Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı ve MEVKA uzmanları da katıldı.

2024 yılı ilk yönetim kurulu toplantısı için Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), harekete geçti. Karaman Valisi ve MEVKA Yönetim Kurulu Başkanı H. Engin Sarıibrahim ile Konya Valisi Vahdettin Özkan’ın katıldığı toplantıda, Konya-Karaman Bölgesinin kalkınması için yapılan çalışmalar ve ajansın faaliyetleri gözden geçirildi. Toplantıya Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Mustafa Büyükeğen, Karaman TSO Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı ve MEVKA uzmanları da katıldı.

Hayvanlara Özel Çadırlara %50 Hibe Geldi

Sıradaki haber:

Hayvanlara Özel Çadırlara %50 Hibe Geldi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.