h Dolar 32,9195 % -0.4
h Euro 35,8785 % -0.4
h Sterlin 42,5764 % -0.34
h Altın (Gr) 2.526,98 %-0,93
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Ekonomi
  • Birbirinden özel ürünlerle dolu kış tatili için hazır mısınız?

Birbirinden özel ürünlerle dolu kış tatili için hazır mısınız?

Trendyol, kış tatili için su geçirmez botlardan kayak malzemelerine, aksesuarlardan termoslara birçok alternatif ürünü koleksiyonuna ekledi. Kış tatili hazırlığı yapanlar için farklı kategorilerdeki ürün seçenekleri Trendyol'da tüketicilerle buluştu. Termal iç giyim, su geçirmez bot, mont, kazak gibi temel ihtiyaçların yanı sıra fotoğraf makinesi, kulaklık, bluetooth ve hoparlörleri de platformda bulunuyor. Ayrıca, kış sporları için kayak malzemelerinin yanı sıra kızak, snowboard gibi ürünler de öne çıkıyor. Evde kış tatili yapmayı tercih edenler için ise kahve makineleri ve peluş battaniyeler gibi birçok ürün seçeneği mevcut.

Trendyol, kış tatiline hazırlananlar için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. E-ticaret platformunda, su geçirmez botlar, kayak malzemeleri, aksesuarlar ve termoslar gibi farklı kategorilerde birçok seçenek bulunuyor. Sitede, termal iç giyim, mont, kazak gibi temel ihtiyaçların yanı sıra fotoğraf makinesi, kulaklık, bluetooth hoparlörleri gibi diğer ürünler de kullanıcılarla buluşturuluyor. Ayrıca, kış sporlarıyla ilgilenenler için kayak malzemelerinin yanı sıra kızak ve snowboard gibi alternatifler de mevcuttur. Evde kış tatili yapmak isteyenler için ise kahve makinelerinden peluş battaniyelere kadar birçok ürün seçeneği sunuluyor. Trendyol, kış tatili için ihtiyaç duyulan her şeyi tek bir platformda toplamayı amaçlıyor.

Kars ilinde geçtiğimiz günlerde 622 adet konut satıldı.

Sıradaki haber:

Kars ilinde geçtiğimiz günlerde 622 adet konut satıldı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.