h Dolar 33,0249 % 0.08
h Euro 36,0523 % 0.08
h Sterlin 42,9533 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,80 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • VEDAŞ, Bulanık’ta 8.5 Milyon TL’lik Yatırım Projesine Başlıyor

VEDAŞ, Bulanık’ta 8.5 Milyon TL’lik Yatırım Projesine Başlıyor

Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, 8.5 milyon liralık bir yatırım gerçekleştirerek Muş'un Bulanık ilçesine bağlı Rüstemgedik, Yoncalı ve Sarıpınar beldelerinin enerji alt yapısını güçlendirdi. VEDAŞ Müdürü Suat Coşar, bu yatırımların bölgedeki hizmet kalitesini artırmayı ve tüketicilerin memnuniyetini sağlamayı amaçladığını söyledi. Ayrıca, bu alanda aydınlatma çalışmalarının da yapıldığı belirtildi. Yatırımların halka hayırlı olması temenni ediliyor.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerindeki tüketicilere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla yatırım çalışmalarına devam ediyor.

VEDAŞ Muş İl Müdürlüğü, Bulanık ilçesine bağlı Rüstemgedik, Yoncalı ve Sarıpınar beldelerinin enerji alt yapısını güçlendirmek için 8.5 milyon liralık yatırım gerçekleştirdi. VEDAŞ Muş İl Müdürü Suat Coşar, tüketicilerin memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Merkez, ilçe ve köylerimizin enerji altyapısını güçlendirerek hizmet kalitemizi artırma hedefindeyiz. Son olarak, Bulanık ilçesine bağlı Rüstemgedik, Yoncalı ve Sarıpınar beldelerinde enerji sağlayan hatları yeniledik. Eskiyen ve işlevini yerine getiremeyen şebekenin yerine modern bir elektrik şebekesi oluşturduk. Ayrıca, bu bölgelerde arıza durumlarında etkilenen tüketici sayısını en aza indirmek için ring sistemi kurduk. Yine bu bölgelerimizde aydınlatma çalışmaları gerçekleştirerek yeni armatürler takıldı. 8.5 milyon lira değerindeki yatırımlarımızın halkımıza faydalı olmasını umuyorum. Tüketicilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için ilimiz genelinde büyük bir özveriyle faaliyetlerimize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Karın İngiltere sokaklarını beyaza bürüdü! Okullar tatil edildi.

Sıradaki haber:

Karın İngiltere sokaklarını beyaza bürüdü! Okullar tatil edildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.