h Dolar 33,0933 % 0.08
h Euro 36,2814 % 0.08
h Sterlin 43,1097 % 0.14
h Altın (Gr) 2.620,37 %0,25
h BIST100 11.188,63 %0,49
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Şehir Hastanesi, güneş enerjisi kullanarak bağlantı yolunu aydınlatacak

Şehir Hastanesi, güneş enerjisi kullanarak bağlantı yolunu aydınlatacak

İzmit Belediyesi, Şehir Hastanesi yolunda güneş enerjili aydınlatma sistemi kurarak vatandaşların talep ettiği iyileştirmeyi gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Tavşantepe Ulu Camii cemaatiyle buluşarak talepleri dikkate aldı. İzmit Belediyesi, daha önce elektrik altyapısı bulunmayan bölgelerde de güneş enerjisiyle aydınlatma çalışmaları yaparak halkın ihtiyaçlarını karşılamıştı. Şehir Hastanesi yolu da güneş enerjili aydınlatma direkleriyle aydınlatılarak bölge halkının sorunu çözüldü.

İzmit Belediyesi, vatandaşların talepleri üzerine Şehir Hastanesi yoluna güneş enerjili bir aydınlatma sistemi getirdi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta Tavşantepe Ulu Camii cemaatiyle bir araya gelerek talepleri gözden geçirdi ve hızlıca karşılık verdi. İzmit Belediyesi, bölge sakinlerinin Şehir Hastanesi’ne ulaşmak için kullandığı toprak yolun iyileştirilmesi çalışmalarını tamamladıktan sonra aydınlatma sorununa da el attı. Daha önce elektrik altyapı hattının olmadığı birçok noktada güneş enerjisi kullanarak aydınlatma sağlayan İzmit Belediyesi, Şehir Hastanesi’ne giden karanlık yolu da aydınlatarak bölge halkının mağduriyetini giderdi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında güneş enerjili aydınlatma direklerinin montajı yapıldı.

Of’ta kar yağışı sonrası vaşak görüldü: Heyecan verici anlar kameraya yansıdı!

Sıradaki haber:

Of’ta kar yağışı sonrası vaşak görüldü: Heyecan verici anlar kameraya yansıdı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.