h Dolar 33,1035 % 0.16
h Euro 36,0399 % 0.16
h Sterlin 42,9494 % 0.09
h Altın (Gr) 2.560,90 %0,00
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Öğrencilere enerji verimliliği hakkında bilgi verildi

Öğrencilere enerji verimliliği hakkında bilgi verildi

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çevre Koruma ve Enerji Verimliliği Kulübü, enerji verimliliği konusunda bir konferans düzenledi. Konferansa, Bilecik İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Abdullah Ay ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TTO Koordinatörü Doç. Dr. Edip Avşar konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacılar, öğrencilere çevre bilinci, enerji tasarrufu, yeşil enerji, kurumlar ve sanayideki tasarruf potansiyeli, karbon ayak izi ve sıfır atık hakkında bilgi vererek, yerel projeler için örnekler sundular.

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çevre Koruma ve Enerji Verimliliği Kulübü tarafından enerji verimliliğiyle ilgili bir konferans düzenlendi. Enerji tasarrufu ve çevre bilincinin arttırılabilmesi amacıyla dünyada kutlanan “Enerji Tasarrufu Haftası” kapsamında gerçekleşen etkinliğe, Bilecik İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Abdullah Ay ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TTO Koordinatörü Doç. Dr. Edip Avşar konuşmacı olarak katıldı. Konferansta, öğrencilere çevre bilinci, enerji tasarrufu, yeşil enerji ve ülkemizdeki kurumlar ve endüstride yapılabilen tasarruf yöntemleri ile karbon ayak izleri ve sıfır atık konularında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, yerel projelere dair örnekler de paylaşıldı.

Kütahya’da deprem ve doğal afetlere yönelik önlem tartışmaları yapıldı

Sıradaki haber:

Kütahya’da deprem ve doğal afetlere yönelik önlem tartışmaları yapıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.