h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2232 % 0.2
h Sterlin 43,0554 % 0.37
h Altın (Gr) 2.623,00 %0,06
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Malatya’da Kar Yağışı Devam Ediyor: İşte Son Durum

Malatya’da Kar Yağışı Devam Ediyor: İşte Son Durum

Malatya'nın yüksek rakımlı bölgeleri, etkili olan kar yağışının ardından beyaza büründü. Arapgir, Darende, Pütürge ve Doğanyol'un da aralarında bulunduğu birçok noktada etkili olan kar yağışı, hafta boyunca devam edeceği tahmin ediliyor. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, olumsuzluklara karşı tedbirli olunması konusunda uyarıda bulundu. Kar yağışının aralıklarla devam etmesi bekleniyor.

Malatya’nın yüksek rakımlı bölgeleri, yoğun kar yağışının ardından beyaza büründü. Kırsal bölgelerde bir süre önce başlayan kar yağışı, aralıklarla devam ederek çevreyi beyaz bir örtüyle kapladı. Özellikle Arapgir, Darende, Pütürge ve Doğanyol ilçeleri olmak üzere birçok noktada etkili olan kar yağışının hafta boyunca devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarı yapıyor. Kar yağışının aralıklarla tüm kentte etkisini sürdüreceği tahmin ediliyor.

Osmaniye ilinde yazılı tabela kullanılarak çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturdular

Sıradaki haber:

Osmaniye ilinde yazılı tabela kullanılarak çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturdular

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.