h Dolar 33,0659 % 0.07
h Euro 36,1317 % 0.07
h Sterlin 42,9678 % 0.18
h Altın (Gr) 2.571,46 %0,41
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Kuşlubahçe’ye Prestij Cadde Müjdesi Geldi, Büyükşehir Belediyesi Haber Verdi

Kuşlubahçe’ye Prestij Cadde Müjdesi Geldi, Büyükşehir Belediyesi Haber Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Kuşlubahçe Mahallesi'nde içme suyu altyapı çalışmaları tamamlanan Okul Caddesi'ni prestij cadde olarak yenileyeceğini duyurdu. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kısa süre önce başlatılan içme suyu çalışmalarının devam ettiğini ve yakın zamanda üstyapı çalışmalarına başlanacağını belirtti. Çalışmalar kapsamında kaldırımların yenileneceği, doğaltaş, traverten ve bazalt kullanılacağı ve aydınlatma düzenlemelerinin yapılacağı ifade edildi. Mahalle muhtarı da yapılan çalışmalar için teşekkürlerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirilen prestij cadde projelerine bir yenisini daha ekliyor. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün içme suyu altyapı çalışmalarının tamamlandığı Kuşlubahçe Mahallesi’ne bir prestij cadde yapılacağı müjdesi verildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, MHP İl Başkan Yardımcısı Bahadır Vardar, Kuşlubahçe Mahalle Muhtarı Ramazan Vardar ve teknik ekiplerle birlikte Kuşlubahçe Mahallesi Okul Caddesi’nde inceleme yaptı. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen içme suyu altyapı çalışmaları tamamlanan Okul Caddesi’nin prestij cadde olarak yenileneceğini duyurdu.

İncelemelerin ardından konuşan Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, Manisa’ya ışıl ışıl yaşayan prestij caddeler kazandırmaya devam ediyoruz. Bugün Kuşlubahçe Mahallemiz Okul Caddesi’ne prestij cadde müjdesini verdik. Yakın zamanda çalışmalara başlayıp kısa sürede tamamlayacağız. Öncelikle kaldırımlarda çalışmalar yapacağız ve doğaltaş, traverten ve bazalt malzemeleri kullanacağız. Ayrıca aydınlatma çalışmaları da gerçekleştirilecek. Daha sonra Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi tarafından asfalt çalışmaları yapılacak ve Kuşlubahçe’ye bir prestij cadde kazandırmış olacağız. Manisalılar için hayırlı olsun” dedi.

Kuşlubahçe Mahalle Muhtarı Ramazan Vardar ise, “Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine bu çalışma için çok teşekkür ediyorum. Bu çalışma tamamlandığında mahallemizin değeri artacak, farklı bir görünüme kavuşacak. Mahallemiz adına güzel bir gelişme olacak” şeklinde konuştu.

Bakan Yerlikaya, 7 il için turuncu ve 18 il için sarı kodlu uyarıda bulundu

Sıradaki haber:

Bakan Yerlikaya, 7 il için turuncu ve 18 il için sarı kodlu uyarıda bulundu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.