h Dolar 33,0801 % 0.15
h Euro 36,1869 % 0.15
h Sterlin 43,0672 % 0.35
h Altın (Gr) 2.614,23 %-0,27
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Köyceğiz’de Kış Ortasında Bahar Esintisi Esti

Köyceğiz’de Kış Ortasında Bahar Esintisi Esti

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde kış ortasında beklenmeyen bir şekilde bahar havası yaşandı. Hafta sonunda hava sıcaklıkları 20-22 dereceye kadar yükselerek, vatandaşların güneşli bir havaya uyanmalarına sebep oldu. Bu durum, Köyceğiz Gölü kenarında bulunan Atatürk Kordonu'na yoğun bir ziyaret akınına neden oldu. Piknik yapma, yürüyüş yapma, balık avlama gibi etkinliklerle dolup taşan Kordon, yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Ayrıca çocuk parkları da bu yoğunluktan nasibini aldı.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde kış mevsiminde beklenmedik bir şekilde bahar havası yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta fırtına ve yağmurun hakim olduğu Köyceğiz’de, hafta sonu hava sıcaklıkları 20 ila 22 derece arasında seyrederek adeta bahar mevsimini andırdı. Güneşli bir havayla uyanan Köyceğizliler, sabah saatlerinde biraz serinlik hissetse de ilerleyen saatlerde hava ısınmaya başladı. Bu güzel havanın tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar, Atatürk Kordonu’na akın etti. Köyceğiz Gölü kenarında yürüyüş yapan, restoranlarda buluşan, piknik yapan, balık tutan ve köpeklerini gezdiren insanlar, Atatürk Kordonu ve çevresini doldurdu. Ayrıca Köyceğiz Gölü’ndeki çocuk parkları da yoğun ilgiden nasibini aldı. Bu beklenmedik sıcaklık, Köyceğiz’e gelen ziyaretçilerin de keyfini artırdı.

Kastamonu’da, 118 köy yolunun açılması için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor

Sıradaki haber:

Kastamonu’da, 118 köy yolunun açılması için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.