h Dolar 33,0913 % 0.07
h Euro 36,2829 % 0.07
h Sterlin 43,1053 % 0.14
h Altın (Gr) 2.621,58 %0,29
h BIST100 11.181,54 %0,43
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Kapatılan yollar nedeniyle Van’da 124 yerleşim yeri ulaşıma engellendi

Kapatılan yollar nedeniyle Van’da 124 yerleşim yeri ulaşıma engellendi

Van'da yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle toplamda 124 yerleşim yerinin yolu trafiğe kapandı. Bahçesaray, Başkale, Çatak, Gürpınar, Muradiye ve Tuşba ilçelerinde bulunan bu yerler, şiddetli kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı. Bu durum, Van Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin hızlı bir şekilde karayollarını açmak için çalışmalarını sürdürdüğü anlamına geliyor.Title: Van'da Kar Yağışı Nedeniyle 124 Yerleşim Yerinin Yolu Ulaşıma Kapandı Haber: Van'ın çeşitli ilçelerinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı, 124 yerleşim yerinin yolunu kapatmış durumda. Bahçesaray, Başkale, Çatak, Gürpınar, Muradiye ve Tuşba ilçelerinde bulunan bu yerlerde yaşanan şiddetli tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor. Van Büyükşehir Belediyesi ise kapalı yolları açmak için karla mücadele çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Van’da etkili olan kar yağışı sonucu 124 yerleşim yerinin yolları kapanmış durumda. Geçtiğimiz gece başlayan kar yağışı ve tipi, hayatı olumsuz yönde etkiledi. Bahçesaray, Başkale, Çatak, Gürpınar, Muradiye ve Tuşba ilçelerinde toplamda 124 yerleşim yerinin yolu, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapatıldı. Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kapalı yolları açmak için kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Kars’a beklenen kar nihayet yağdı: Kent beyaza büründü!

Sıradaki haber:

Kars’a beklenen kar nihayet yağdı: Kent beyaza büründü!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.