h Dolar 32,8466 % 0.1
h Euro 35,1537 % 0.1
h Sterlin 41,5787 % -0.24
h Altın (Gr) 2.493,65 %0,17
h BIST100 10.775,66 %0,33
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Kameralar yaban geyiğini kovalayan kurt sürüsünü görüntülemeyi başardı

Kameralar yaban geyiğini kovalayan kurt sürüsünü görüntülemeyi başardı

Kastamonu'da Küre Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri, Ağlı-Kastamonu karayolunda seyir halindeyken yaban geyiğini kovalayan bir kurt sürüsünü cep telefonuyla görüntüledi. Geyik, kurtları atlatmak için asfalt yola çıkarak hızla uzaklaştı. Görüntülerde, geyik ve kurt sürüsünün gözden kaybolduğu görülüyor.

Kastamonu’da Geyiği Kovalayan Kurt Sürüsü Cep Telefonuyla Görüntülendi

Kastamonu’nun Ağlı ilçesinde, Küre Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri yaban geyiği ve bir kurt sürüsü arasında ilginç bir olaya tanıklık etti. Ekipler, Ağlı-Kastamonu karayolunda seyir halindeyken birdenbire bir yaban geyiği ve onu kovalayan bir kurt sürüsüyle karşılaştı. Anında cep telefonunu çeken ekip, bu etkileyici görüntüleri saniye saniye kaydetti.

Görüntülerde, geyiğin asfalt yola çıktığı ve ardından kurt sürüsünün peşinden koştuğu net bir şekilde görülüyor. Yaban geyiği hızlı bir şekilde yoldan geçerken, kurtları uzaklaştırmak için ayaklarını kullanıyor. Bir süre sonra geyik ve kurt sürüsü uzaklaşarak gözden kayboluyor.

Bu olay, doğada yaşanan vahşi hayatın anlatılması açısından oldukça ilgi çekici bir örnek teşkil ediyor. Görsel olarak da etkileyici olan bu görüntüler, doğaseverler tarafından ilgiyle izlenecek nitelikte.

Kastamonu’da yaşanan bu olay, doğanın karmaşık ve bir o kadar da şaşırtıcı düzenini gözler önüne seriyor. Doğada karşılaşılan bu tür olaylar, insanlara doğanın ne kadar çeşitli ve etkileyici olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Heyelan nedeniyle Hakkari – Çukurca yolunda ulaşım durdu

Sıradaki haber:

Heyelan nedeniyle Hakkari – Çukurca yolunda ulaşım durdu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.