h Dolar 32,4925 % 0.66
h Euro 34,9123 % 0.66
h Sterlin 41,4829 % 0.52
h Altın (Gr) 2.405,23 %0,61
h BIST100 10.391,89 %2,23
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Gölcük Tabiat Parkı dondu, doğal güzellikleri buzlarla kaplandı

Gölcük Tabiat Parkı dondu, doğal güzellikleri buzlarla kaplandı

Bolu'nun Gölcük Tabiat Parkı'nda hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle göl yüzeyi buz tuttu. Kar kalınlığı 15 santimetreye ulaşan Gölcük, etrafı ormanlarla çevrili doğal güzellikleriyle ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Trabzon'dan gelen bir ziyaretçi, Gölcük'ün benzersiz güzelliği karşısında hayranlık duyduğunu belirtti.

Gölcük Tabiat Parkı’ndaki hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle birlikte göl yüzeyi tamamen buzla kaplandı. Bolu’da gerçekleşen yoğun kar yağışının etkisiyle Gölcük Tabiat Parkı’ndaki kar kalınlığı 15 santimetreye kadar ulaştı. Doğanın incisi olarak anılan Gölcük’te hava sıcaklığının birkaç gündür sıfırın altında seyretmesi nedeniyle gölün yüzeyi buzla kaplandı. Ormanlarla çevrili olan bu doğal parkın oluşturduğu manzara, ziyaretçileri büyüledi.

Trabzon’dan Bolu’ya gelen Can Alemdar, “Gölcük her zamanki güzelliğini koruyor. Daha önce buraya bir kez gelmiştim, ancak o dönem yaz mevsimine denk gelmişti. Bu benim ilk kez böyle bir güzelliği görüyorum” diye konuştu.

Miniklere atıkların nasıl değerlendirileceği hakkında eğitim veriliyor

Sıradaki haber:

Miniklere atıkların nasıl değerlendirileceği hakkında eğitim veriliyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.