h Dolar 32,8426 % -0.03
h Euro 35,1843 % -0.03
h Sterlin 41,6879 % -0.17
h Altın (Gr) 2.446,51 %-0,15
h BIST100 10.771,36 %0,29
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Fethiye’deki dalgıçlar, gelecek yılın turizm sezonunu heyecanla bekliyor

Fethiye’deki dalgıçlar, gelecek yılın turizm sezonunu heyecanla bekliyor

Fethiye'de dalış eğitmenleri, Dalyan Koyu'nda deniz dibinde şemsiye açarak balıklar arasında dalış yaptı. Bu eşsiz deneyimi sosyal medyada paylaşan dalgıçlar büyük beğeni topladı. Turizm sezonunun sorunsuz geçtiği geçtiğimiz yazın ardından, dalış eğitmenleri umutla yeni sezona hazırlanıyor. Balıklar arasında dalış yaparak, deniz dibi güzelliğini görüntüleyen dalgıçlar, gelecek turizm sezonunu heyecanla bekliyor.

Muğla’nın Fethiye ilçesindeki dalgıçlar, turizm sezonunu başarıyla tamamlayarak yeni yaz sezonuna umutla bakıyor.

Fethiye’deki dalış eğitmenleri, Dalyan Koyu’nda 5 metre derinlikte dalış yaparak denizin altındaki güzellikleri bir kez daha görüntüledi. Önder Diktaş, Berat Hünkar Odabaş ve Barış Safran isimli dalış eğitmenleri, deniz dibinde şemsiye açarak temsili bir oltayla balıklar arasında dolaştı. Kış mevsiminde deniz altının güzelliğini sosyal medyada paylaşan dalgıçlar, büyük ilgi gördü. Önder Diktaş, “Geçtiğimiz yaz sezonu dalış turizmi açısından sorunsuz geçmişti. Bu sezonu da umutla bekliyoruz. Denizin altı harika. Arkadaşlarla Dalyan Koyu’nda balıklar arasında dalış yaparak, gelecek sezonun provasını gerçekleştirdik. Turizm sezonunu umutla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Van Büyükşehir Belediyesi, Van’ı daha temiz bir şehir hâline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor

Sıradaki haber:

Van Büyükşehir Belediyesi, Van’ı daha temiz bir şehir hâline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.