h Dolar 33,0021 % -0.17
h Euro 36,0529 % -0.17
h Sterlin 42,9401 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,35 %0,28
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Erenler’de 60 milyonluk altyapı projesi başarıyla tamamlandı

Erenler’de 60 milyonluk altyapı projesi başarıyla tamamlandı

Sakarya'da Erenler İlçesi'nde gerçekleştirilen dev altyapı projesi tamamlandı. 60 milyon TL'ye mal olan proje kapsamında içme suyu ve yağmur suyu hatları yapıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, projenin ilçeye hayırlı olmasını temenni etti. Proje ile Erenler ilçesindeki su sorunları çözüme kavuşturuldu ve su tasarrufu sağlandı. 2023 yılında başlanan ve hızlı bir şekilde tamamlanan proje, gelecekteki altyapı ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Erenler İlçesi’nde katıldığı lansman töreni, Eylül ayında başlatılan dev altyapı projesinin tamamlandığını duyurdu. 60 milyon TL’ye mal olan bu proje, 5.260 metre içme suyu hattı ve 2.266 metre yağmur suyu hattı ile ilçenin hizmetine sunuldu. Başkan Yüce, güçlü altyapıyı genişleterek yeni projelerle vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti. Erenler ilçesinde tamamlanan bu proje, bölgenin geleceğine hizmet verecek sağlam ve kaliteli bir altyapıya sahip olmasını sağlıyor. İki aşamada başlatılan projenin kısa sürede tamamlanmasıyla vatandaşların mağduriyeti önlenmiş oldu. Şehrin alt ve üst yapısı için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Yüce, ilçelerin bugünkü ihtiyaçlarını ve gelecekte oluşabilecek sorunları göz önünde bulundurarak çözümler ürettiklerini dile getirdi. Tamamlanan çalışmanın Dilmen Mahallesi’nde, yağmur suyu ve içme suyu sorunlarının kesin çözümü olduğu belirtildi. Ayrıca, bu yeni ve sağlam hatlar sayesinde su tasarrufu da sağlanacağı vurgulandı. 60 milyon TL’lik dev proje, Erenler ilçesine ve şehre hayırlı olsun.

Denizli Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 15 santimetreyi aştı!

Sıradaki haber:

Denizli Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 15 santimetreyi aştı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.