h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) 2.451,13 %-1,53
h BIST100 10.771,36 %0,29
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Doğa fotoğrafı çekerken objektifine tuhaf bir misafir giren fotoğrafçı şaşkına döndü

Doğa fotoğrafı çekerken objektifine tuhaf bir misafir giren fotoğrafçı şaşkına döndü

Bolu'da doğasever bir vatandaş ormanda kar manzarası çekerken kurtları görüntüledi. Abdullah Aksoy isimli vatandaş cep telefonuyla çekim yaptığı sırada karşısına atlayan bir kurdun görüntüsünü kaydetti. Kurdu takip eden Aksoy, kurdun bıraktığı ayak izlerini de görüntüledi. Ancak bir süre sonra kurtlar gözden kayboldu.

Kar Manzarası Eşliğinde Bolu Ormanlarında Kurtlarla Karşılaşıldı

Bolu’nun Mengen ilçesinde doğayı seven bir vatandaş, ormanda kar manzaralarını çekerken beklenmedik bir deneyim yaşadı. Cep telefonu kamerasıyla orman manzaralarını kaydeden Abdullah Aksoy, kurtlara rastladı. Aksoy, aracının önüne atlayan kurtu hızlıca görüntülemeyi başardı. Ardından, kurdu takip ederek ormanlık alana doğru ilerledi ve kar üzerinde bıraktığı ayak izlerini kaydetti. Bir süre sonra ormanda kaybolan kurtlar, Aksoy’un kamerasına anlık olarak yansıdı.

Doğasever vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydettiği bu olay, Bolu ormanlarının muhteşem kar manzarası eşliğinde yaşanan ilginç bir anı olarak kaydedildi.

Kastamonu’da 31 köy yolunda ulaşım tamamen kapanırken, nedeni araştırılıyor

Sıradaki haber:

Kastamonu’da 31 köy yolunda ulaşım tamamen kapanırken, nedeni araştırılıyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.