h Dolar 33,1065 % 0.15
h Euro 36,1014 % 0.15
h Sterlin 43,0396 % 0.19
h Altın (Gr) 2.562,15 %0,04
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Denizli’de toplantı ve gösteri yürüyüşü rotaları yenilendi, detaylar haberimizde.

Denizli’de toplantı ve gösteri yürüyüşü rotaları yenilendi, detaylar haberimizde.

Denizli Valiliği, 2024 yılında yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin güzergahlarını ve afiş asılacak yerlerin listesini açıkladı. 1 numaralı toplantı alanı Ulus Caddesi ile Tokat Caddesi'nin kesiştiği kavşak olacak. 2 numaralı alan ise 29 Ekim Özay Gönlüm Meydanı olarak belirlendi. Gösteri yürüyüşlerinin güzergahları ve afiş asılacak yerler de ayrıntılı olarak paylaşıldı. İlan, 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu uyarınca yapıldı.

Denizli Valiliği, 2024 yılında yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü için güzergah ve pankart asma yerlerinin listesini açıkladı. Denizli il merkezinde açık yer toplantı alanları, yürüyüş güzergahları ve pankart asma yerleri, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu ve ilgili yönetmeliklere göre belirlendi. Denizli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 1 numaralı açık yer toplantısı yapılacak alanın Ulus Caddesi ile Tokat Caddesi’nin kesiştiği kavşak olduğu belirtildi. Ayrıca, 2 numaralı açık yer toplantısı yapılacak alanın 29 Ekim Özay Gönlüm Meydanı olduğu ve 3 numaralı açık yer toplantısı yapılacak alanın ise Mehmet Akif Ersoy Kapalı Pazar Yeri yanındaki sokaklar olduğu ifade edildi. Gösteri yürüyüşü güzergahlarına gelince, 1 numaralı güzergahın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önünden başlayıp Tokat Caddesi-Ulus Caddesi kavşağına kadar devam ettiği ve dağılma yerinin ise bu kavşak olduğu belirtildi. 2 numaralı güzergahın ise Kazım Kaynak Caddesi ve Fatih Caddesi’nin kesiştiği Akkonak Parkı önünde başladığı ve Özay Gönlüm Meydanı’na kadar devam ettiği, dağılma yerinin de Özay Gönlüm Meydanı’na açılan cadde ve sokaklar olduğu belirtildi. Son olarak, 3 numaralı güzergahın Hüdai Oral Caddesi ve Alparslan Caddesi ile 245. sokağın kesiştiği kavşak olduğu ve dağılma yerinin Mehmet Akif Ersoy Kapalı Pazar Yeri yanındaki cadde ve sokaklar olduğu belirtildi. Afiş ve pankart asma yerleri ise 1 numaralı güzergahta İncilipınar Caddesi üzerindeki İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önü ve İncilipınar yüzme havuzları önündeki billboardlar ile 2 numaralı güzergahta Denizli Devlet Hastanesi arkasındaki billboardlar olarak belirlendi.

Adanalılar, ormandan 2.3 milyar TL gelir sağladı

Sıradaki haber:

Adanalılar, ormandan 2.3 milyar TL gelir sağladı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.