h Dolar 32,9044 % -0.44
h Euro 35,8520 % -0.44
h Sterlin 42,5367 % -0.39
h Altın (Gr) 2.531,69 %-0,74
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Cumaköy Mesire Alanı’nda sona eriyor gibi.

Cumaköy Mesire Alanı’nda sona eriyor gibi.

Gebze Belediyesi, Cumaköy'deki kırsal bir mahallede bulunan mesire alanında çalışmalarını tamamlamak üzere. 41 bin 462 metrekarelik alanda yapılacak düzenlemelerde yürüyüş yolları, barbekü alanları, spor sahaları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar yer alacak. Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, projenin tamamlanmasının ardından insanların aileleriyle huzur içinde vakit geçirebileceği bir mekan sağlanacağını belirtti.

Gebze Belediyesi, Cumaköy kırsal mahallesinde başlattığı mesire alanı projesiyle, yürüyüş yolları, Hobbit evleri, barbekü alanları, çocuk oyun alanları, spor sahaları, ateş çukuru, amfi tiyatro, mescit ve sosyal donatı alanlarını içerecek olan bir alan oluşturdu.

Gebze’nin kırsal mahallelerinden Cumaköy’e kazandırılan mesire alanının inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı. Gebze Belediyesi tarafından 41.462 metrekarelik bir alanda düzenleme ve inşa çalışmalarına başlanan Cumaköy Mesire Alanı Projesi, hemşerilerimize doğanın tadını doyasıya çıkarabilecekleri bir ortam sunacak.

Cumaköy Mesire Alanı Projesi’nin hayata geçirilmesinden dolayı Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Değerli hemşerilerimizin hafta sonları ve boş zamanlarını aileleriyle birlikte huzur ve keyif içinde geçirebilecekleri mesire alanı projelerimizi hayata geçirdik. Bu kapsamda son aşamaya gelen Cumaköy Mesire Alanı Projemiz, tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlandı ve uygulamaya konuldu. En kısa sürede hizmete açacağımız mesire alanımızın hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Şap hastalığı tespit edilen bölgede hayvan pazarı geçici olarak kapatıldı

Sıradaki haber:

Şap hastalığı tespit edilen bölgede hayvan pazarı geçici olarak kapatıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.