h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) 2.451,13 %-1,53
h BIST100 10.771,36 %0,29
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Büyükşehir Belediyesi, 3 ilçede toplamda 14 bin metre uzunluğunda yeni bir “V” kanal projesi başlattı.

Büyükşehir Belediyesi, 3 ilçede toplamda 14 bin metre uzunluğunda yeni bir “V” kanal projesi başlattı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Söğütlü, Erenler, Ferizli ve Hendek ilçelerinde gerçekleştirdiği V kanal imalatlarının ardından 3 ilçede daha 14 bin metrelik kanal inşa etti. Kaynarca, Adapazarı ve Hendek'teki çalışmaları tamamlayan belediye ekipleri, toplamda 14 bin metreye kadar V kanalı yapıldığı bilgisini paylaştı. Bu çalışmalarla şehir genelindeki altyapı eksiklikleri giderilecek ve su tahliyesi daha verimli hale getirilecektir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Söğütlü, Erenler, Ferizli ve Hendek ilçelerinde yaptığı ‘V’ kanal imalatlarının ardından şimdi de 3 ilçede daha toplamda 14 bin metrelik kanal inşa etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, şehir genelinde devam eden ‘V Kanal’ çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir belediyesinin ekipleri son olarak Kaynarca ilçesinde Uzunalan, Ziahmetler ve Gürpınar, Adapazarı ilçesinde Büyükhataplı ve Karadere ile Hendek ilçesinde Kırktepe, Gündoğan, Karadere ve Çakallık mahallelerinde toplamda 14 bin metrelik V kanal inşasını tamamladı.

Gölcük Tabiat Parkı dondu, doğal güzellikleri buzlarla kaplandı

Sıradaki haber:

Gölcük Tabiat Parkı dondu, doğal güzellikleri buzlarla kaplandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.