h Dolar 33,0664 % -0.05
h Euro 36,0371 % -0.05
h Sterlin 42,7349 % -0.22
h Altın (Gr) 2.552,61 %-1,84
h BIST100 11.143,20 %0,03
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Balıkayağı bulvarında yoğun çalışmalar hız kesmeden devam ediyor

Balıkayağı bulvarında yoğun çalışmalar hız kesmeden devam ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, trafik sorununa çözüm üretmek amacıyla Balıkayağı Bulvarında çalışmalara devam ediyor. Balıkayağı Köprülü Kavşak projesi tamamlandığında bölge trafiği büyük oranda rahatlayacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül'ün girişimleriyle gerçekleşen proje, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile iş birliği içerisinde yürütülüyor. Köprülü kavşağın tamamlanmasıyla Şanlıurfa GAP Havalimanına daha kolay bir ulaşım sağlanacak. Proje, en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Balıkayağı Bulvarı’nda başlattığı Balıkayağı Köprülü Kavşak çalışmalarını sürdürerek kent trafiğini rahatlatmayı hedefliyor. Tamamlanan projeyle birlikte bölge trafiği büyük ölçüde rahatlayacak.

Sehir merkezindeki trafik sorununu kalıcı ve kesin çözümlerle çözen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Balıkayağı Köprülü Kavşak projesinde yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün öncülüğünde Balıkayağı Bulvarı’nda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile birlikte bir köprülü kavşak daha inşa edilmektedir. Projenin hızla tamamlanması ve trafik sorununa kalıcı bir çözüm getirilmesi için çalışmalar hızla devam etmektedir.

Balıkayağı Bulvarı’nda gerçekleştirilecek olan kavşak tamamlandığında, Abide Kavşağı’ndan yola çıkan araçlar, sırasıyla Balıkayağı Köprülü Kavşağı ve ardından yapılacak olan GAP Bulvarı Köprülü Kavşağı’nı da geçerek Şanlıurfa GAP Havalimanı’na sinyalizasyon olmadan transit geçiş yapabilecekler.

Balıkayağı Köprülü Kavşak projesi en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Atakum, Karadeniz’in enfes güzellikleri ile bütünleşen bir cennet

Sıradaki haber:

Atakum, Karadeniz’in enfes güzellikleri ile bütünleşen bir cennet

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.