h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2260 % 0.2
h Sterlin 43,1252 % 0.46
h Altın (Gr) 2.618,27 %-0,12
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a

Aydın’da yoğun yağış etkili oldu

Efeler ilçesindeki sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Hazırlıksız yakalanan bazı vatandaşlar, kaldırımlardaki saçak altlarına ve iş yerlerine sığındı. Yağış nedeniyle caddelerde trafik yoğunluğu ve su birikintileri oluştu. Araçlar ilerlemekte zorluk çektiği için belediye ekipleri çalışma başlattı. Bugün ve hafta sonuna kadar yoğun sağanak yağış bekleniyor.

Aydın’ın Efeler ilçesinde meydana gelen yoğun sağanak yağış, birçok olumsuz etkiye neden oldu. Vatandaşlar, yağmura hazırlıksız yakalanarak kaldırımlarda bulunan saçak altlarına ve iş yerlerine sığındı. Caddelerde ise zaman zaman trafik yoğunluğu yaşandı ve yağışın şiddeti aralıklarla arttı. Su birikintileri nedeniyle bazı cadde ve sokaklar ile alt geçitlerde sıkışıklıklar meydana geldi ve araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Belediye ekipleri, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalara başladı. Bugün sağanak yağışın etkisini sürdürmesi ve hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Gün boyu süren kar yağışı Malatya’yı beyaza bürüdü

Sıradaki haber:

Gün boyu süren kar yağışı Malatya’yı beyaza bürüdü

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.