h Dolar 33,1091 % 0.21
h Euro 36,1982 % 0.21
h Sterlin 43,0836 % 0.41
h Altın (Gr) 2.611,12 %-0,39
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Aralık Ayında Yaprak Veren Elazığ’da Elma Ağaçları Şaşırtıyor

Aralık Ayında Yaprak Veren Elazığ’da Elma Ağaçları Şaşırtıyor

Elazığ'ın Keban ilçesinde kış ayında bile yaprak açan bir elma ağacı görüldü. Gökbelen köyünde bulunan bahçede yer alan ağaç, mevsim normallerine göre erken bir şekilde yapraklarını açtı. Bu olayı görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, ağacın sahibi Selim Aslan ise bu durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirtti. Ağacın ocak ayında çiçek açması beklenmeyen bir durum olduğu için bu olay oldukça ilgi çekti.

Elazığ’ın Keban ilçesinde bulunan bir bahçede, kış mevsiminde bile yaprak açan bir elma ağacı büyük şaşkınlık yarattı. Gökbelen köyünde yaşayan Selim Aslan’a ait olan bahçede bulunan elma ağacı, beklenmedik bir şekilde yaprak açmasıyla çevredeki insanları şaşırttı. Bu olayı gören vatandaşlar, neye uğradıklarını şaşırarak tepkilerini gizleyemediler. Selim Aslan ise yaşanan bu olayla ilgili yaptığı açıklamada, “Mevsimler birbirine karıştı, ocak ayında elma ağacının çiçek açması gerçekten bizi çok şaşırttı” ifadelerini kullandı. Bu olay, bölgedeki insanlar ve çevredeki kişiler arasında büyük merak uyandırmış durumda.

Heyecan Verici Anlar: Dağların Ustaları Göz Kamaştırıcı Tırmanışlarını Sergiledi

Sıradaki haber:

Heyecan Verici Anlar: Dağların Ustaları Göz Kamaştırıcı Tırmanışlarını Sergiledi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.