h Dolar 32,8440 % 0.08
h Euro 35,2437 % 0.08
h Sterlin 41,6612 % -0.13
h Altın (Gr) 2.492,84 %0,13
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Altıntaş Kaymakamı ve Belediye Başkanı, yol yapım çalışmalarını denetledi

Altıntaş Kaymakamı ve Belediye Başkanı, yol yapım çalışmalarını denetledi

Altıntaş Kaymakamı Hüseyin Bozoğlan ve Belediye Başkanı Arif Teke, Yapılcan Köyü'nde gerçekleştirilen sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Kaymakam ve Belediye Başkanı beraberindeki heyetle birlikte, yol yapımı sürecini yerinde inceleyerek bilgi aldı. Yapılan ziyarette, İl Genel Meclisi Başkanı, AK Parti İlçe Başkanı, İlçe Özel İdare Müdürü ve İl Genel Meclisi üyeleri de hazır bulundu.

Altıntaş Kaymakamı Hüseyin Bozoğlan ve Belediye Başkanı Arif Teke, Yapılcan Köyü’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını bizzat yerinde denetledi. Kaymakam Bozoğlan ve Belediye Başkanı Teke, İl Genel Meclis Başkanı Muammer Özcura, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Şafak, İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Taşan, İl Genel Meclisi üyeleri Oğuz Süngü ve Zeki Öztürk ile birlikte Yapılcan Köyü’ne giderek yapılan yol çalışmaları hakkında bilgi aldı. Detaylı inceleme sonrası yetkililer, projenin ilerleyişi ve durumu hakkında güncel bilgiler edindi.

Dikkat! Uludağ zirvesine tırmanacak olanlara uyarı

Sıradaki haber:

Dikkat! Uludağ zirvesine tırmanacak olanlara uyarı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.