h Dolar 32,4892 % -0.05
h Euro 35,0670 % -0.05
h Sterlin 41,5963 % 0.26
h Altın (Gr) 2.434,87 %0,11
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • Akıllı Aydınlatmalarla ASEM ve Millet Bahçesi Güçleniyor

Akıllı Aydınlatmalarla ASEM ve Millet Bahçesi Güçleniyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Millet Bahçesi ve ASEM Mobilyacılar Çarşısı'nı estetik bir görüntüye kavuşturmak için dekoratif ışıklandırma çalışmaları gerçekleştirdi. Özellikle Millet Bahçesi'nin tarihi giriş kapısı ve önü ile Serdivan'daki mobilya çarşısı özel aydınlatma uygulamalarıyla güzelleştirildi. Bu çalışmalar sayesinde çarşılar daha estetik ve çekici bir görünüme sahip oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Millet Bahçesi ve ASEM Mobilyacılar Çarşısı’na dekoratif ışıklandırma çalışması yaparak estetik bir görüntü elde etti. Sakarya’nın sosyal donatı alanlarına özel dokunuşlar yaparak şehri daha güzel hale getiren Büyükşehir Belediyesi, bu kez Sakarya Millet Bahçesi ve Serdivan’daki ASEM Mobilyacılar Çarşısı’nda çalışmalarını gerçekleştirdi. İlk olarak, Sakarya Millet Bahçesi’nin tarihi giriş kapısına ve ön kısmına dekoratif bir ışıklandırma uygulandı. Diğer bir çalışma ise Serdivan’daki ASEM Mobilyacılar Çarşısı’nda yapıldı. Çarşıya özel olarak hazırlanan aydınlatmalı ve ışık süslemeli tabela, giriş bölümünde kullanılmaya başlandı. Mobilya işletmelerinin bulunduğu çarşı, bu dokunuş sayesinde estetik bir görüntüye kavuştu.

Kar yağışı Afyonkarahisar’da etkili oldu!

Sıradaki haber:

Kar yağışı Afyonkarahisar’da etkili oldu!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.