h Dolar 33,0778 % 0.04
h Euro 36,0319 % 0.04
h Sterlin 42,9423 % 0.05
h Altın (Gr) 2.564,63 %0,14
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Yaşam
  • 2 Eylül Caddesi’nde trafiğe kapalı olan ilginç anlar görüldü

2 Eylül Caddesi’nde trafiğe kapalı olan ilginç anlar görüldü

Eskişehir'de İki Eylül Caddesi, araç trafiğine kapalı olmasına rağmen pek çok araç tarafından kullanılıyor ve çeşitli park sorunlarına neden oluyor. Caddenin üzerinde bulunan tramvay hatları, yoğun olarak kullanılıyor ve kalabalık nedeniyle dikkat çekiyor. Trafik ekipleri tarafından denetlense de özel ve ticari araçlar, hatta motosikletler sık sık caddede görülüyor. Bu durum vatmanların uyarılarında çeşitli sorunlara yol açıyor.

Eskişehir’de trafiğe kapalı olan İki Eylül Caddesi, birçok araç tarafından kullanılmakta ve parklar da dikkat çekmektedir. İki yönlü tramvay hatlarının sık kullanıldığı ve kalabalığın olduğu İki Eylül Caddesi’nde, motorlu araçların ve özellikle motosikletlerin yasağa rağmen sık sık kullanılması dikkat çekmektedir. Daha önce de gündeme gelmesine ve trafik ekiplerinin denetimlerine rağmen, caddenin her iki tarafındaki parklara dikkat çekildi. Özellikle sabah saatlerinde trafiğe kapalı caddelerden geçen araçlar, esnaf ve vatandaşlar tarafından fark edilmektedir. Ara sıra tramvay yolunu işgal eden veya hattın yakınında park eden araçlar nedeniyle tramvay sürücüleri sesli uyarıda bulunmaktadır.

Yeşilyurt Belediyesi, Yeşilyurt’a can veren fidanlık alanıyla nefes aldırıyor.

Sıradaki haber:

Yeşilyurt Belediyesi, Yeşilyurt’a can veren fidanlık alanıyla nefes aldırıyor.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.