h Dolar 33,1091 % 0.21
h Euro 36,1982 % 0.21
h Sterlin 43,0836 % 0.41
h Altın (Gr) 2.611,12 %-0,39
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Yüreğir Belediyesi, Tüyap Kitap Fuarı’nda Stand Açtı

Yüreğir Belediyesi, Tüyap Kitap Fuarı’nda Stand Açtı

Yüreğir Belediyesi, 16. Çukurova Kitap Fuarı'nda yerini aldı. Yıllık olarak düzenlenen fuar, bu yıl 13-21 Ocak tarihleri arasında kitapseverleri ağırlıyor. Yüreğir Belediyesi, 300'e yakın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuar kapsamında çay ve kahve ikramlarıyla misafirlerini ağırlarken hat sanatını da deneyimleme fırsatı sunuyor. Fuar, Adana ve çevre şehirlerden gelen yüzlerce yazarı okuyucularla buluşturacak.

Yüreğir Belediyesi, Çukurova Kitap Fuarı’na katılıyor

Her yıl binlerce kitapseverin ilgiyle takip ettiği ve bu yıl 16.’sı düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı başladı. Kitap tutkunları, 13-21 Ocak tarihleri arasında fuarı ziyaret edebilecekler.

Çukurova Kitap Fuarı’nda 300’e yakın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu yer alıyor. Yüreğir Belediyesi de fuara katılan kurumlar arasında yer alıyor ve ziyaretçileri çeşitli etkinliklerle ağırlıyor.

Belediye, fuar süresince çay ve kahve ikramlarının yanı sıra usta hattatlar eşliğinde hat sanatını deneyimleme imkanı da sunuyor. Bölgenin kültürel yaşamına katkı sağlayan Yüreğir Belediyesi, fuarın başarılı geçmesini ve kitapseverleri memnun etmeyi hedefliyor.

Karacabey’e Yeni Bir İtfaiye Tesisi Kazandırılıyor!

Sıradaki haber:

Karacabey’e Yeni Bir İtfaiye Tesisi Kazandırılıyor!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.