h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Yoldan geçen kadına araç çarptı: 1 kişi ağır şekilde yaralandı

Yoldan geçen kadına araç çarptı: 1 kişi ağır şekilde yaralandı

Arnavutköy Hicret Mahallesi'nde yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadın, yaya geçidini kullanırken otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Kadın, hastaneye kaldırıldı ve hayati tehlikesi devam ediyor.

Arnavutköy Hicret Mahallesi’nde gerçekleşen üzücü bir olayda, bir kadın yaya geçidini kullanarak karşıya geçmeye çalışırken bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. Güvenlik kamerasının kaydettiği kazada, aniden gelen otomobil ile kadın arasında çarpışma gerçekleşti. Henüz kimliği tespit edilemeyen kadın, olay yerindeki sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Maalesef, kadının durumu hala kritik olarak değerlendiriliyor. Bu haberin detaylarını incelediğimizde, Arnavutköy Hicret Mahallesi Kıbrıs Caddesi’nde sabah saatlerinde gerçekleşen bu kaza sonucunda yaşanan trajedinin ortaya çıktığını görüyoruz. Yolun karşısına geçmek isteyen kadın, maalesef karşı şeritte seyir halinde olan bir otomobilin çarpması sonucunda ağır yaralanmıştır. Kazanın güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntüleri, anın ne kadar hızlı ve tehlikeli geçtiğini gözler önüne sermektedir. Kadının kimliği şu an için belirlenememiştir, ancak hastane yetkilileri hayati tehlikesinin devam ettiğini bildirmiştir. Bu acı olayın ardından halkımızı daha dikkatli olmaya, yaya geçitlerini kullanırken karşıdan gelen araçlara dikkat etmeye çağırıyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kapuzbaşı Yolu’ndaki heyelana hızlı müdahalede bulundu!

Sıradaki haber:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kapuzbaşı Yolu’ndaki heyelana hızlı müdahalede bulundu!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.