h Dolar 33,0594 % -0.02
h Euro 36,2142 % -0.02
h Sterlin 43,0317 % -0.03
h Altın (Gr) 2.625,51 %0,45
h BIST100 11.114,42 %-0,18
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Ülkü Ocakları’nın İl Başkanı Yağmur, teşkilat ve aile üyeleriyle bir araya geldi

Ülkü Ocakları’nın İl Başkanı Yağmur, teşkilat ve aile üyeleriyle bir araya geldi

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı ve il yöneticileri, birlik ve beraberlik vurgusuyla aileleriyle bir akşam yemeğinde buluştu. Programda, milli birlik ve beraberlik için dualar edildi ve Ülkücü yemini edildi. Başkan Yağmur, Ülkü Ocakları genel başkanının yolunda çalışmaları sürdürdüklerini belirtti ve birlik mesajı verdi. Program, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Halit Yağmur, il yöneticileri ve ilçe başkanlarının aileleriyle bir araya geldi. “Biz Büyük Bir Aileyiz” temalı akşam yemeği programında milli birlik ve beraberlik için dualar edildi ve Ülkücü yemini yapıldı. Başkan Yağmur, çalışmalarının Bilge Lider Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yolunda devam ettiğini belirtti. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Yağmur, Ülküdaşlarına teşekkürlerini iletti ve Ülküdaşlık hukukunun her türlü ilişkiden üstün olduğunu belirtti. Program, Başkan Yağmur tarafından düzenlenen fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Ezine Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden örnek davranış: Soğuk kış günlerinde can dostları unutulmadı

Sıradaki haber:

Ezine Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden örnek davranış: Soğuk kış günlerinde can dostları unutulmadı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.