h Dolar 33,1036 % 0.11
h Euro 36,2940 % 0.11
h Sterlin 43,0916 % 0.12
h Altın (Gr) 2.624,30 %0,40
h BIST100 11.192,65 %0,53
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Türk Donanması’nda tarihi gün…Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Batılı ülkeler ve uluslararası insan hakları kurumlarının hiç bir inandırıcılığı kalmadı:

Türk Donanması’nda tarihi gün…Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Batılı ülkeler ve uluslararası insan hakları kurumlarının hiç bir inandırıcılığı kalmadı:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Irak ve Suriye'deki terörle mücadelesini sürdüreceğini, kendi silahlarını kullanarak bu sorunları aştıklarını ve terörle mücadeleyi rahatça yapıldığını söyledi. Türk Donanması'na teslim edilen TCG Anadolu gemisinden sonra en büyük gemi olan TCG Derya, TCG İstanbul, TCG Üsteğmen Arif Ekmekçi ve Marlin Sida'nın Yalova'da teslim töreninde konuşan Erdoğan, savunma sanayindeki başarılara dikkat çekti. Ayrıca, uluslararası toplumu Gazze'deki zulme karşı ses çıkarmamakla eleştirdi ve Türkiye'nin bölgede istikrar ve barış için gayret sarf ettiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin Irak ve Suriye’deki terörle mücadelesinin devam edeceğini vurgulayarak, “Daha önce bize silah verenler, attığımız kurşunların çetelesini tutardı. Terörle mücadelede sürekli engellerle karşılaşırdık. Kendi silahlarımızı kullanarak tüm bu sorunları aştık. Sınırlarımızın içinde ve dışında terörle mücadeleyi rahatça yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Deniz Kuvvetleri’ne yeni gemiler teslim edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yalova’da düzenlenen bir törende Türk Donanması’na teslim edilen platformlarla ilgili önemli mesajlar verdi. Savunma alanında güçlü olmanın önemine değinen Erdoğan, Türk Donanması’nın yeni gemilerinin Türkiye’nin yerli imkanlarıyla üretildiğini belirtti. Ayrıca, Türk Donanması’nın insansız deniz araçlarının da geliştirile

Polise dostunun kimliğini gösterdi, aldatamadı

Sıradaki haber:

Polise dostunun kimliğini gösterdi, aldatamadı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.