h Dolar 33,0532 % -0.08
h Euro 36,0099 % -0.08
h Sterlin 42,9437 % -0.02
h Altın (Gr) 2.577,95 %0,66
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Talas, Kuran ayetlerinin enfes bir ziyafetiyle üç ayları karşıladı

Talas, Kuran ayetlerinin enfes bir ziyafetiyle üç ayları karşıladı

Talas Belediyesi, üç ayların başlangıcını muhteşem bir Kur'an ziyafetiyle kutladı. Erciyes Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programa ülkenin önde gelen hafızları katıldı. Programa yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, hafızların tilaveti ve Ender Doğan'ın ilahileriyle unutulmaz bir gece geçirdi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, vatandaşların üç aylarını tebrik ederek konuşmasına başladı. Program sonunda Başkan Yalçın, hafızlara ve sanatçı Ender Doğan'a çiçek takdim etti. Vatandaşlar, organizasyondan memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Yalçın'a teşekkür etti. Programın mükemmel olduğunu belirten bir vatandaş, Başkan Yalçın'a dua etti.

Talas Belediyesi, Üç Aylar’ın başlamasını muhteşem bir Kur’an-ı Kerim ziyafetiyle karşıladı. İlk olarak geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ülkemizin önde gelen hafızları Erciyes Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Program, 2022 Ezan Okuma Dünya Birincisi Muhsin Kara, 2022 Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Dünya Birincisi Adem Bilgetay, Üsküdar Çinili Camii İmam Hatibi Dursun Şahin, Konya Meram Sarraflar Camii İmam Hatibi Mehmet Erarabacı ve Talas Çardakbaşı Camii İmam Hatibi Fatih Demirkoparan’ın tilavetleri ve Ender Doğan’ın ilahileriyle dolu bir gece yaşattı. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise programa hitap ederek vatandaşları üç aylarını tebrik etti ve programın üç ayları coşkulu bir şekilde karşılamanın vesilesi olduğunu söyledi. Program sonunda, Başkan Yalçın hafızlara ve sanatçı Ender Doğan’a çiçek takdim etti. Vatandaşlar, organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Programa katılan Mehmet Gedik, programı çok beğendiğini ifade ederken Mehmet Berat isimli genç bir vatandaş ise Başkan Yalçın’a sevaplarının artmasını dileyerek teşekkür etti. Program hakkında konuşan Mürsel Tekden isimli bir vatandaş ise programın mükemmel olduğunu dile getirdi.

Mut ilçesinde tek yönlü cadde ve süresiz park yasağının kaldırılması talep ediliyor

Sıradaki haber:

Mut ilçesinde tek yönlü cadde ve süresiz park yasağının kaldırılması talep ediliyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.