h Dolar 33,0932 % 0.2
h Euro 36,2077 % 0.2
h Sterlin 43,0479 % 0.35
h Altın (Gr) 2.620,95 %-0,02
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi’ne muazzam bir kompleks kazandırıyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi’ne muazzam bir kompleks kazandırıyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi'nde bir dizi tesis inşa etmeye devam ediyor. Kapalı Pazar Alanı, Aile Sağlığı Merkezi, otopark, park ve yeşil alan içeren kompleksin yapımı hızla ilerliyor. İlçede bugüne kadar 24 yeni kültür merkezi ve hizmet tesisi kazandıran Başkan Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi'nde de bir tesis kuruyor. Kompleks, mahalle sakinlerine kapalı pazar alışverişi, otopark, aile sağlığı merkezi, park ve yeşil alan gibi imkanlar sunacak. Başkan Dursun, yaptıkları tesislerle komşuların hayatına dokunmayı ve mutluluklarını sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçeye birbirinden değerli tesisler kazandırmaya devam ediyor. Malkoçoğlu Mahallesi’nde Kapalı Pazar Alanı, Aile Sağlığı Merkezi, Otopark, Park ve Yeşil Alan gibi birçok fonksiyonu bulunan tesisin yapımı hızla devam ediyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçede bugüne kadar 24 yeni kültür merkezi ve hizmet tesisi inşa etmiştir. Şimdi bir tane daha tesisin yapımı Malkoçoğlu Mahallesi’nde sürmektedir. Malkoçoğlu Mahallesi Kapalı Pazar Alanı, Aile Sağlığı Merkezi, Otopark, Park ve Yeşil Alan projesi, hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Kapalı alanda rahat ve huzurlu bir şekilde pazar alışverişi yapma imkanı sunacak bu güzel tesiste 120 araçlık kapalı otopark da yer almaktadır. Ayrıca tesiste, 122 Acil Servis’i içeren bir Aile Sağlığı Merkezi de bulunmaktadır. Tesis çevresinde ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri bir park ve yeşil alan da yer almaktadır.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Bugüne kadar Sultangazi’ye 24 yeni kültür merkezi ve hizmet tesisi kazandırdık. Yaptığımız bu tesislerle komşularımızın yaşamlarına dokunmayı, mutlu olmalarını sağlamayı ve hizmetlere kolay ulaşabilmelerini hedefliyoruz. Malkoçoğlu Mahallemizde devam eden tesisimizi en kısa sürede tamamlayarak komşularımızın hizmetine sunacağız” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

Büyükşehir, Bozdoğanlılara Pilav Hayrı Düzenledi

Sıradaki haber:

Büyükşehir, Bozdoğanlılara Pilav Hayrı Düzenledi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.