h Dolar 33,0142 % -0.01
h Euro 36,0242 % -0.01
h Sterlin 42,9424 % -0.06
h Altın (Gr) 2.568,23 %-0,05
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Silivri sahilinde can veren deniz kaplumbağası bulundu

Silivri sahilinde can veren deniz kaplumbağası bulundu

Silivri sahilinde tekneyle gezen vatandaşlar, suyun üzerinde ölü bir deniz kaplumbağası keşfetti. Sahil güvenlik ekipleri tarafından alınan kaplumbağa veteriner hekim tarafından kontrol edildikten sonra belediye ekipleri tarafından gömülecek. Olay cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Silivri sahilinde tekneyle gezen vatandaşlar, sahil üzerinde ölü bir deniz kaplumbağası buldu. Sahil güvenlik ekipleri, kaplumbağayı teslim aldı.

Silivri sahili açıklarında tekneyle gezen vatandaşlar, suyun üzerinde bir nesne fark etti ve yaklaştı. Suyun üzerindeki nesnenin bir deniz kaplumbağası olduğunu görünce, canlı olup olmadığını kontrol ettiler. Ancak, kaplumbağanın öldüğünü tespit edince durumu Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerine bildirdiler. Belediye ekipleri, deniz kaplumbağasını KB-37 numaralı tekne ile Silivri Sahil Güvenlik İskelesi’ne getirdi. Veteriner hekimin kontrolünün ardından, belediye ekipleri tarafından kaplumbağa gömülecek. Ayrıca, vatandaşlar cep telefonu kamerasıyla deniz kaplumbağasının görüntülerini kaydettiler.

Sındırgı halkı, şehitlere saygı ve Gazze için acil ateşkes çağrısıyla yürüyüş düzenledi

Sıradaki haber:

Sındırgı halkı, şehitlere saygı ve Gazze için acil ateşkes çağrısıyla yürüyüş düzenledi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.