h Dolar 33,0631 % 0.05
h Euro 36,0688 % 0.05
h Sterlin 42,9260 % 0.03
h Altın (Gr) 2.561,54 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Sakarya Serdivan ilçesinde zabıta ekipleri, market ve fırınlarda denetim gerçekleştirdi

Sakarya Serdivan ilçesinde zabıta ekipleri, market ve fırınlarda denetim gerçekleştirdi

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçede bulunan marketler ve unlu mamuller üzerine faaliyet gösteren işletmelere denetimler gerçekleştirdi. Denetimlerde temizlik koşulları, ham maddelerin saklanması, ürün son kullanma tarihleri, ekmek gramajları ve fiyat etiketleri incelendi. Ekipler, halk sağlığını korumak için denetimleri sürekli olarak yapacaklarını belirtti.

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan marketlerde temel gıda ve tüketim ürünlerinin denetimini gerçekleştirdi. Ayrıca unlu mamuller üzerinde faaliyet gösteren işletmelere de denetim yapıldı.

Zabıta ekipleri, denetimler sırasında imalathanelerin temizlik durumunu, ham maddelerin doğru koşullarda saklanmasını, ürünlerin son kullanma tarihlerini, ekmeklerin gramajını ve ürünlerin fiyat etiketlerini kontrol etti. Ekipler, halk sağlığını tehdit edebilecek unsurları ortadan kaldırmak amacıyla yapılan denetimlerin sürekli olarak devam edeceğini vurguladı.

Nilüfer ilçesinde tarım alanlarındaki kaçakla mücadele devam ediyor

Sıradaki haber:

Nilüfer ilçesinde tarım alanlarındaki kaçakla mücadele devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.