h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2260 % 0.2
h Sterlin 43,1252 % 0.46
h Altın (Gr) 2.618,27 %-0,12
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Regaip Kandili’nde tatlı sürpriz Bozüyük Belediyesi’nden

Regaip Kandili’nde tatlı sürpriz Bozüyük Belediyesi’nden

Bozüyük Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla halka kandil şekeri dağıttı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli, camilerde ibadet eden cemaate mevlid şekeri dağıttı. Dağıtım esnasında, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nun kandil kutlaması ve selamları da iletilerek vatandaşların kandili kutlandı. Dağıtılan ikramlar özellikle çocuklar tarafından ilgi gördü.

Bozüyük Belediyesi, üç ayların başlangıcı ve yılın ilk kandili olan Regaip Kandili sebebiyle vatandaşlara kandil şekeri hediye etti. Bozüyük ilçesinde Regaip Kandili dolayısıyla camilere gelen cemaate, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından mevlit şekeri dağıtıldı. Dağıtım sırasında görevliler, vatandaşların kandilini kutladı ve Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun kandil kutlaması ve selamlarını iletti. İlçedeki tüm camilerde yatsı namazından sonra dağıtılan ikramlar, özellikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

Alanya Belediyesi, kandil dolayısıyla halka ikramlarda bulundu.

Sıradaki haber:

Alanya Belediyesi, kandil dolayısıyla halka ikramlarda bulundu.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.