h Dolar 33,0640 % -0.06
h Euro 36,0253 % -0.06
h Sterlin 42,7609 % -0.16
h Altın (Gr) 2.552,64 %-1,85
h BIST100 11.144,25 %0,04
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Regaip Kandili’nde Bursalılar Ulu Cami’ye yoğun ilgi gösterdi.

Regaip Kandili’nde Bursalılar Ulu Cami’ye yoğun ilgi gösterdi.

Regaip Kandili dolayısıyla Bursalı vatandaşlar, Ulu Cami'ye akın etti. Camide yapılan Regaip Kandili programında vaaz verildi ve yatsı namazı kılındı. Vatandaşlar dualara eşlik ederek kandil simidi ve lokum ikramıyla kutlamalara katıldı.

Bursalı vatandaşlar, Regaip Kandili’nin gelmesi dolayısıyla Ulu Cami’ye akın etti. Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili için düzenlenen programda, yatsı namazı öncesi camide vaaz verildi. Vatandaşlar, camiye yoğun bir ilgi göstererek kılınan yatsı namazı sonrasında yapılan dualara “amin” dediler. Namaz çıkışında, Regaip Kandili’nin kutlaması için vatandaşlara kandil simidi ve lokum ikram edildi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kurum, “Esenyurt halkını trafik sorunundan tamamen kurtaracağız” dedi.

Sıradaki haber:

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kurum, “Esenyurt halkını trafik sorunundan tamamen kurtaracağız” dedi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.