h Dolar 33,0574 % -0.08
h Euro 36,0363 % -0.08
h Sterlin 42,7619 % -0.18
h Altın (Gr) 2.556,04 %-1,72
h BIST100 11.156,20 %0,15
a

Regaip Kandili, içinde huşuyla kutlandı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlar camilere akın etti. Şuhut İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen program, Merkez Büyük Cami'de yatsı namazının ardından gerçekleştirildi. İlahilerin ve Kur'an-ı Kerim'in okunduğu etkinlik, Müftü Fatih Aytekin'in duasıyla sona erdi. Binlerce Şuhutlu vatandaş ise camide ibadet ederek Regaip Kandili'ni kutladı.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlar camilere yoğun ilgi gösterdi. Şuhut İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Regaip Kandili programı, Merkez Büyük Cami’de yatsı namazının ardından gerçekleştirildi. İlçe Müftüsü Fatih Aytekin ve ilçe merkezindeki din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlid-i şerif ve ilahilerin okunduğu etkinlikte, Regaip Kandili dualarla sona erdi. Binlerce Şuhutlu vatandaş da camilerde ibadet ederek Regaip Kandili’ni kutladı.

Uludağ’da kayak sezonu resmi olarak başladı

Sıradaki haber:

Uludağ’da kayak sezonu resmi olarak başladı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.