h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Pursaklar Belediyesi, genç kızları Eceabat Gençlik Kampı’na gönderiyor

Pursaklar Belediyesi, genç kızları Eceabat Gençlik Kampı’na gönderiyor

Pursaklar Belediyesi, genç kızları farklı etkinliklerde buluşmaları için Çanakkale Eceabat Gençlik Kampı'na gönderiyor. Kayıtların 22 Ocak Pazartesi günü sona ereceği kamp, gençlere doğa gezileri, aktiviteler ve eğlence imkanı sunuyor. Gençlere yönelik düzenlenen konserler, müzik kursları, tiyatro atölyeleri ve kitap günleri gibi çeşitli etkinliklerle gençlerin okul stresinden uzaklaşmaları hedefleniyor. Başkan Ertuğrul Çetin, genç kızları unutulmaz günler geçirebilecekleri kampa davet ediyor.

Pursaklar Belediyesi, genç kızlara özel olarak düzenlediği etkinliklerle onların farklı sosyal, kültürel ve sportif alanlarda bulunabilmesini sağlıyor. 14-18 yaş arası genç kızlar için hazırlanan Çanakkale Eceabat Gençlik Kampı, Pursaklar Belediyesi tarafından destekleniyor.

Pursaklar Belediyesi, gençlere yaz konserleri, gençlik konserleri, müzik kursları, tiyatro atölyeleri, Basın Akademisi, Gençlik Akademisi, Kitap Günleri ve halk oyunları gibi farklı kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler sunuyor. Bununla birlikte, Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen Gençlik Kampı organizasyonları ile gençlerin okul streslerinden uzaklaşıp rahatlama imkanı da sağlanıyor. Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, çeşitli alanlarda gençlere yönelik etkinlikler düzenlediklerini belirterek, 14-18 yaş arasındaki genç kızlara Gençlik Kampı’na katılma fırsatı sunduklarını söyledi. Doğa gezileri, çeşitli aktiviteler ve doğal hayat ile iç içe unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sunan Çanakkale Eceabat Gençlik Kampı’na katılmak isteyen genç kızları beklediklerini vurguladı.

Gençlik Kampı için Pursaklar Belediyesi Kültür Müdürlüğü, 14-18 yaş arasındaki genç kızların kayıt işlemlerine başlamış durumda. Kamp ve Çanakkale gezisi için son kayıt tarihi 22 Ocak Pazartesi olarak belirlendi. Toplamda 350 genç kıza yer verilecek olan kampa katılmak isteyenlerin son tarihe kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Bayat ilçesinde anaç koyunların tespit edilmesi ve aşılaması için çalışma başlatıldı

Sıradaki haber:

Bayat ilçesinde anaç koyunların tespit edilmesi ve aşılaması için çalışma başlatıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.