h Dolar 33,0732 % 0.01
h Euro 36,2403 % 0.01
h Sterlin 43,0624 % 0.03
h Altın (Gr) 2.619,94 %0,24
h BIST100 11.236,51 %0,92
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Nevşehir’de Şehit Gökhan Delen ve Kemal Batur’un naaşları büyük bir tören ile karşılandı

Nevşehir’de Şehit Gökhan Delen ve Kemal Batur’un naaşları büyük bir tören ile karşılandı

Kuzey Irak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Üsteğmen Gökhan Delen ve Sözleşmeli Er Kemal Batur, Nevşehir'de yapılan törenin ardından memleketlerine gönderildi. Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda düzenlenen törene, Nevşehir Valisi Ali Fidan, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, Belediye Başkanı Mehmet Savran ve diğer protokol üyeleri katıldı. Törenin sonunda Üsteğmen Gökhan Delen Aksaray'a, Sözleşmeli Er Kemal Batur ise Niğde'ye uğurlandı.Title önerisi yapabilirsiniz?

Pençe Kilit Harekatı Bölgesi’nde şehit düşen Üsteğmen Gökhan Delen ve Sözleşmeli Er Kemal Batur, Nevşehir’de düzenlenen bir törenle memleketlerine gönderildi.

Kuzey Irak’ta teröristlerle çıkan çatışmada hayatını kaybeden Piyade Üsteğmen Gökhan Delen ve Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur’un cenazeleri Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na getirildi ve havalimanında her iki şehit için bir tören düzenlendi. Törene, Nevşehir Valisi Ali Fidan, Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, il protokol üyeleri, askeri yetkililer ve şehit yakınları katıldı. Bazı şehit yakınları, tören sırasında ayakta durmakta zorlandı. Bir şehit yakını, “Bu gün ağlamak yok, bugün düğün günü” diyerek duygularını ifade etti.

Düzenlenen törenin ardından Piyade Üsteğmen Gökhan Delen’in naaşı, memleketi Aksaray’a; Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur’un naaşı ise Niğde’ye gönderildi.

İstanbul’da toplu taşıma araçlarının yol tabelalarında “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” ifadesi yer aldı

Sıradaki haber:

İstanbul’da toplu taşıma araçlarının yol tabelalarında “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” ifadesi yer aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.