h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Muğla İletişim Bölge Müdürlüğü yetkilileri, gazetecilerle buluşma düzenledi

Muğla İletişim Bölge Müdürlüğü yetkilileri, gazetecilerle buluşma düzenledi

İletişim Başkanlığı Muğla İletişim Bölge Müdürlüğü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte gazetecileri bir araya getirdi. Muğla İletişim Bölge Müdürü Ahmet Uzun, programda yaptığı konuşmada gazeteciliğin demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurgulayarak, gazetecilerin toplumun sesi olduğunu ve basın özgürlüğünün önemine değindi. Etkinlik, toplu bir fotoğraf çekimiyle sona erdi.

İletişim Başkanlığı Muğla İletişim Bölge Müdürlüğü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen bir etkinlikte gazetecileri bir araya getirdi. Muğla İletişim Bölge Müdürü Ahmet Uzun, programda yaptığı konuşmada gazeteciliğin demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurguladı. Gerçekleri ortaya çıkarma, kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirme ve toplumun sorunlarına ışık tutma gibi önemli görevlerin gazetecilere ait olduğunu belirten Uzun, gazetecilerin toplumun sesi olduğunu ve çalışmalarının bilgiye ulaşma özgürlüğünü de güvence altına aldığını ifade etti. Muğla İletişim Bölge Müdürlüğü olarak, stratejik iletişim, dezenformasyonla mücadele, ulusal ve uluslararası medya takibi, kamu diplomasisi faaliyetleri ve basın kartı işlemleri gibi birçok görevi yerine getirmenin yanı sıra gazetecilere destek olmak, basın özgürlüğüne saygı göstermek ve gönüllü bir çalışma ortamı sağlamak adına da çaba harcadıklarını vurgulayan Uzun, konuşmasını noktaladı. Program, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Didim’deki yerliler, uyuşturucuyla mücadele hakkında bilgilendirildi

Sıradaki haber:

Didim’deki yerliler, uyuşturucuyla mücadele hakkında bilgilendirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.