h Dolar 33,0600 % -0.07
h Euro 36,0294 % -0.07
h Sterlin 42,7619 % -0.16
h Altın (Gr) 2.551,71 %-1,88
h BIST100 11.153,25 %0,12
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Kulu’da 22 Yıl Sonra 90 Esnaf Tapu Sahibi Oldu

Kulu’da 22 Yıl Sonra 90 Esnaf Tapu Sahibi Oldu

Konya'nın Kulu ilçesindeki Küçük Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren 90 esnaf, 22 yıl sonra tapularını alarak mutlu oldu. Kulu Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın koordinasyonunda kurulan sanayi sitesinde çalışan esnaf, uzun bir sürenin ardından tapularına kavuştu. Kulu Belediyesi tarafından düzenlenen programda tapular esnafa verildi. Programda konuşan yetkililer, emeği geçenlere teşekkür etti ve sanayi sitesinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kulu ilçesindeki Küçük Sanayi Sitesi esnafı, 22 yılın ardından tapularına kavuştu. Kulu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın öncülüğünde kurulan sanayi sitesinde faaliyet gösteren 90 esnaf, tapu sahibi olmanın sevincini yaşadı. Kulu Belediyesi Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda düzenlenen programa, sanayi sitesi esnafı ve protokol mensupları katıldı. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Fatih Ergen, 22 yılın sonunda tapularına kavuşmanın mutluluğunu dile getirirken, Kulu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdem Öztek emeği geçenlere teşekkür etti. Kulu Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat da tüm sanayi sitesi esnafına hayırlı olması temennisinde bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti. Programda protokol mensupları tarafından 90 esnafa tapuları takdim edildi.

Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kaymasının ardından 2 bina, vinçlerle güçlendirildi.

Sıradaki haber:

Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kaymasının ardından 2 bina, vinçlerle güçlendirildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.